0
0

درباره ما

نمی دانید که از دیدن شما در سایت آموزش برق چقدر خوشحالیم.
ما اینجا جمع شده ایم تا به شما کمک کنیم که اگر عاشق برق ساختمان و سیستم های حفاظتی هستید، سریعتر وارد این مسیر شوید.

پس ابتدا با بچه های تیم ما آشنا شوید.

 

مدیر سایت آموزش برق ساختمانمهندس مرادی ، مدیر سایت:
مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، کارشناسی ارشد MBA
در ابتدا در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار تحصیل کردم، ولی برای ارشد تغییر رشته داده و MBA خواندم. بعد از این شاخه آن شاخه پریدن دیدم که بجز برق چیز دیگری من را خوشحال نمی کند، و حالا دارم مجدد در رشته برق تحصیل می کنم.
در دوران کودکی، بعد از ظهرها که از مدرسه تعطیل می‌شدم، نزد پدرم به عنوان شاگرد برقکار کار می‌کردم، اگر دوران کودکی و کارآموزی را حساب نکنیم، هشت سال است که به صورت حرفه ای، پیمانکار برق ساختمان و سیستم های حفاظتی هستم. عاشق برق ساختمان، الکترونیک و سیستم های حفاظتی ام، آرزویم این بود که بتوانم در جایی مهارت هایم را به دیگران آموزش بدهم و حالا رویای من در سایت آموزش برق ساختمان و سیستم های حفاظتی روبروی شماست. یکی از زیباترین لحظه‌های زندگی من وقتی است که یکی از شما دوستان پیام می دهید و می گویید که با خواندن کتاب شما (کتاب آموزش برق ساختمان و سیستم های اعلان حریق) وارد رشته برق ساختمان شده و از بیکاری نجات پیدا کرده است. کتاب آموزش آیفون های صوتی و تصویری (نصب، عیب یابی و تعمیرات) و دوره فیلم آموزش عملی برق ساختمان هم از آموزش های بنده‌ست.

 


 

مدیر سایت دوربین مداربستهمهندس رضا شیخ انصاری ، مدیر بخش دوربین های مداربسته:
من رضا شیخ انصاری هستم، تحصیل کرده در رشته مهندسی برق . چند سالیست که در صنف سیستم های حفاظتی و امنیتی مشغول به کار هستم و به شدت به کارم علاقه مندم .
من افتخار همکاری با سازمان های دولتی و مراکزی مانند انرژی اتمی ، شرکت ملی گاز ، مجموعه سپاه ، دانشگاه علم و فرهنگ ، مجلات تخصصی و چندین شرکت خصوصی معتبر را به عنوان کارشناس فنی ، مشاور و مدرس را داشته ام.
از دیگر فعالیت های من ، نوشتن اولین کتاب رنگی با سبکی جدید و روان در صنف خودمان است. کتاب آموزش دوربین های مداربسته که در سال ۱۳۹۵ چاپ شد . این کتاب در اردیبهشت ماه امسال در سالن همایش های صدا و سیما در سمینار بزرگ کمپانی dahua که توسط شرکت معتبر فراگستر برگزار شده بود، رونمایی شد .
باعث خوشحالی من می شوید که در صورت داشتن هرگونه سوالی از طریق آدرس R.ansari9060@gmail.com با من در ارتباط باشید


مهندس سعادت پورمهندس سعادت پور، مسئول پاسخگویی به سوالات کارابران:
کارشناسی برق قدرت، ۲ سال سابقه اجرای برق ساختمان. ۲ سال سابقه کار در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی و پسیو شبکه در شرکت های مختلف. و هم اکنون ۴ سال است که کارشناس توسعه فنی در شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات هستند.

 


مدیر آموزش برق ساختمانمهندس حسین مهربانی:
شخصا مدتها به عنوان پیمانکار تاسیسات الکتریکال کار کرده‌ام و سپس شروع به ارائه مشاوره تاسیسات الکتریکی (البته با رعایت نکات اجرایی) و نظارت بر اجرای تاسیسات الکتریکال نموده ام. دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته برق می باشم. همچنین به مدت ۸ سال مدرس دانشگاه آزاد اسلامی بوده‌ام. به مدت ۱ سال نیز عضو هیات علمی دانشگاه Cyprus International University بوده‌ام. نتایج تجربیات خود را به صورت کتابی تحت عنوان ” اصول مهندسی و طراحی برق ساختمان ” به رشته تحریر در آورده‌ام. از کودکی در کارخانه پدرم کار می‌کردم و عاشق تولید و کارهای فنی هستم.

 


مدیر سوالات برق ساختمانآقای رمضانی، مدیر بخش پرسش و پاسخ:
سلام. من قاسم رمضانی هستم، فوق دیپلم برق. حدوداً ۱۵ ساله که در کار برق ساختمان هستم و عاشق کارمم.
بنده در سایت بیشتر به سوالات کاربران پاسخ میدم. جالبه بدونید که بعد از گذشت ۶ از فعالیت سایت آموزش برق، تیم ما تا به امروز به بیش از ۲۲۰۰۰ سوال در مورد برق ساختمان و سیستم‌های حفاظتی پاسخ داده.

شروع گفتگو در واتساپ
1
آیا نیاز به کمک دارید؟ چت واتساپ
خانم داوودی آنلاین است.
سلام. داوودی هستم، مدیر فروش
هر سوالی که در مورد نحوه خرید کتاب ها و دوره های آموزشی دارید، بنده درخدمتم.
شماره واتساپ: 09194053853