تاریخ امروز:  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
تاریخ امروز:  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
0 عضویت یا ورود
0 عضویت یا ورود

قوانین و مقررات

هدف سایت آموزش برق ساختمان و سیستم های حفاظتی ارائه آموزش های کاربردی و رفع این خلا بزرگ در کشور ماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل شود و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد.

مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

نظرات و پاسخ هایی که در آنها از کلمات ناشایست، غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی باشد و به نوعی بی احترامی به افراد یا عقاید آنها باشد، تایید نمی گردد.

تمام مقالات رایگان ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها با ذکر منبع را دارند. البته استفاده از محصولات پولی نیازمند پرداخت هزینه است. هر گونه سواستفاده از مطالب سایت پیگرد قانونی دارد.

سایت آموزش برق ساختمان متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

عضویت سایت آموزش برق به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و عضویت در سایت دلیل بر پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.