درباره ما

نمی دانید که از دیدن شما در سایت آموزش برق چقدر خوشحالیم.
ما اینجا جمع شده ایم تا به شما کمک کنیم که اگر عاشق برق ساختمان و سیستم های حفاظتی هستید، سریعتر وارد این مسیر شوید.

پس ابتدا با بچه های تیم ما آشنا شوید.

 

مدیر سایت آموزش برق ساختمان مهندس مرادی ، مدیر سایت:
فوق دیپلم برق، کارشناسی کامپیوتر، کارشناسی ارشد MBA
در دوران کودکی، بعد از ظهرها که از مدرسه تعطیل می شدم، نزد پدرم به عنوان شاگرد برقکار کار می کردم، اگر دوران کودکی و کارآموزی رو حساب نکنیم، شش ساله که به صورت حرفه ای، پیمانکار برق ساختمان و سیستم های حفاظتی هستم.
عاشق برق ساختمان، الکترونیک و سیستم های حفاظتی ام، ولی کدنویسی و طراحی سایت رو هم خیلی دوست دارم، آرزوم این بود که همه اینها رو با هم داشته باشم و حالا رویای من در سایت آموزش برق ساختمان و سیستم های حفاظتی روبروی شماست.
یکی از زیباترین لحظه های زندگی من وقتیه که کسی پیام میده و میگه که با خوندن کتاب شما (کتاب آموزش برق ساختمان و سیستم های اعلان حریق) وارد رشته برق ساختمان شده و از بیکاری نجات پیدا کرده.
 

 

مدیر سایت دوربین مداربسته

 

 

مهندس رضا شیخ انصاری ، مدیر بخش دوربین های مداربسته:
من رضا شیخ انصاری هستم ، تحصیل کرده در رشته مهندسی برق . چند سالیست که در صنف سیستم های حفاظتی و امنیتی مشغول به کار هستم و به شدت به کارم علاقه مندم .
من افتخار همکاری با سازمان های دولتی و مراکزی مانند انرژی اتمی ، شرکت ملی گاز ، مجموعه سپاه ، دانشگاه علم و فرهنگ ، مجلات تخصصی و چندین شرکت خصوصی معتبر را به عنوان کارشناس فنی ، مشاور و مدرس را داشته ام.
از دیگر فعالیت های من ، نوشتن اولین کتاب رنگی با سبکی جدید و روان در صنف خودمان است . کتاب آموزش دوربین های مداربسته که در سال ۱۳۹۵ چاپ شد . این کتاب در اردیبهشت ماه امسال در سالن همایش های صدا و سیما در سمینار بزرگ کمپانی dahua که توسط شرکت معتبر فراگستر برگزار شده بود، رونمایی شد .
باعث خوشحالی من می شوید که در صورت داشتن هرگونه سوالی از طریق آدرس R.ansari9060@gmail.com با من در ارتباط باشید

 

مدیر آموزش برق ساختمان

 

 

مهندس حسین مهربانی:
شخصا مدتها به عنوان پیمانکار تاسیسات الکتریکال کار کرده‌ام و سپس شروع به ارائه مشاوره تاسیسات الکتریکی (البته با رعایت نکات اجرایی) و نظارت بر اجرای تاسیسات الکتریکال نموده ام. دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته برق می باشم. همچنین به مدت ۸ سال مدرس دانشگاه آزاد اسلامی بوده‌ام. به مدت ۱ سال نیز عضو هیات علمی دانشگاهCyprus International University بوده ام. نتایج تجربیات خود را به صورت کتابی تحت عنوان ” اصول مهندسی و طراحی برق ساختمان ” به رشته تحریر در آورده‌ام. از کودکی در کارخانه پدرم کار می‌کردم و بنابراین عاشق تولید و کارهای فنی هستم.

 

 

 

مدیر سوالات برق ساختمان

 

 

آقای قاسم رمضانی، مدیر بخش پرسش و پاسخ:
سلام. من قاسم رمضانی هستم، فوق دیپلم برق. حدوداً ۱۵ ساله که در کار برق ساختمان هستم و عاشق کارمم.
کار پاسخگویی به سوالات شما در مورد برق ساختمان با منه. و شب ها یکی دو ساعت به سوالات کاربران جواب میدم. جالبه بدونید که بعد از گذشت ۳ سال و نیم از فعالیت سایت آموزش برق، تیم ما تا به امروز به بیش از ۸۰۰۰ سوال در مورد برق ساختمان و سیستم های حفاظتی پاسخ داده.

 

 

آخرین سوالات پاسخ داده شده

محصولات آموزش برق و سیستم های حفاظتی

هدیه رایگان سایت

هم می توانید از برق کشی لذت ببرید و هم از آن درآمد خوبی کسب کنید.
اگر:
کتاب آموزش جامع برق ساختمان را خوانده باشید. برای دریافت رایگان فصل اول این کتاب در ایمیل خود، کافیست آدرس ایمیلتان را وارد کنید.سایت های همکار


سایت کالنجی

آمار بازدیدکنندگان

  • 4
  • 3,202
  • 9,111
  • 351,785

سایت استادکارُ شاگرد

آموزش برق در شبکه های اجتماعی