خرید ارزی برای دوستان خارج از کشور

عزیزانی که خارج از کشور هستند و می خواهند از طریق مسترکارت یا ویزا کارت، اقدام به خرید کنند کافیست از طریق درگاه واسط یک پی پرداخت خود را انجام دهند آنگاه از طریق ایمیل contact-us@amoozesh-bargh.ir یا از طریق فرم تماس با ما ، به ما اطلاع دهید تا لینک دانلود محصولات را به ایمیل شما ارسال کنیم. دقت کنید که امکان ارسال کتاب های چاپی به خارج از کشور وجود ندارد ولی کتاب ها و محصولاتی که بصورت دانلودی هستند امکان ارسال به خارج از کشور را دارند.

جهت ورود به صفحه پرداخت ارزی کافیست روی لینک زیر کلیک کنید و آنگاه صفحه ای بصورت زیر برای شما باز خواهد شد.که باید در قسمت اول ارز مورد نظر خود را یورو انتخاب کنید (نگران نباشید بعداً می توانید از کارت خود بصورت دلاری هم پرداخت را انجام دهید)، و در قسمت دوم هم مقداری که میخواهید واریز کنید را مشخص کنید. قیمت هر کدام از محصولات در پایین همین صفحه آمده است.

پرداخت ارزی به سایت آموزش برق

و سپس روی دکمه شروع کلیک کنید و فرم مربوطه را پر کنید. در قسمت جزئیات مربوط به خدمات کافیست اسم محصول مورد نظرتان را وارد کنید و در نهایت روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به صفحه درگاه پرداخت هدایت شوید.قیمت هر کدام از محصولات آموزش برق به شرح زیر است.

  • نسخه پی دی اف کتاب آموزش جامع برق ساختمان و سیستم های اعلان حریق 3 یورو
  • نسخه پی دی اف کتاب دوربین یک – 3 یورو
  • دوره طراحی برق ساختمان در اتوکد 9 یورو
  • دوره فیلم آموزش عملی برق ساختمان 33 یورو
  • دوره آموزشی نصاب طلایی 4 یورو

دلیل بالا بودن قیمت ها در پرداخت ارزی نسبت به پرداخت ریالی، هزینه اضافه ای است که ما باید جهت تبدیل ارز به ریال بپردازیم.


اگر در هر کدام از مراحل خرید با مشکلی برخورد کردید، می توانید از طریق ایمیل یا پیامک به ما اطلاع دهید. تا شما را راهنمایی کنیم.

ایمیل: contact-us@amoozesh-bargh.ir

شماره تماس از ساعت ۸ تا ۴ بعد از ظهر : 28423852-021

پیامک (تا ساعت ۲۳ هر شب): ۰۹۱۹۴۱۰۵۷۳۱ (خانم اوتویی)

با تشکر: تیم آموزش برق – (۰۵ خرداد ۱۳۹۹)

تلفن تماس سایت آموزش برق

مجوز فعالیت سایت آموزش برق


logo-enamad logo-samandehi

محصولات آموزش برق و سیستم های حفاظتی

هدیه رایگان سایت


هم می توانید از برق کشی لذت ببرید و هم از آن درآمد خوبی کسب کنید.
اگر:
کتاب آموزش جامع برق ساختمان را خوانده باشید. برای دریافت رایگان فصل اول این کتاب در ایمیل خود، کافیست آدرس ایمیلتان را وارد کنید.سایت های همکار


سایت کالنجی

آموزش برق در شبکه های اجتماعی