تاریخ امروز:  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
تاریخ امروز:  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
0 عضویت یا ورود
0 عضویت یا ورود

مهندس رضا شیخ انصاری

مهندس رضا شیخ انصاری ، مدیر بخش دوربین های مداربسته: من رضا شیخ انصاری هستم، تحصیل کرده در رشته مهندسی برق . چند سالیست که در صنف سیستم های حفاظتی و امنیتی مشغول به کار هستم و به شدت به کارم علاقه مندم . من افتخار همکاری با سازمان های دولتی و مراکزی مانند انرژی اتمی ، شرکت ملی گاز ، مجموعه سپاه ، دانشگاه علم و فرهنگ ، مجلات تخصصی و چندین شرکت خصوصی معتبر را به عنوان کارشناس فنی ، مشاور و مدرس را داشته ام. از دیگر فعالیت های من ، نوشتن اولین کتاب رنگی با سبکی جدید […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

مهندس رضا شیخ انصاری ، مدیر بخش دوربین های مداربسته:
من رضا شیخ انصاری هستم، تحصیل کرده در رشته مهندسی برق . چند سالیست که در صنف سیستم های حفاظتی و امنیتی مشغول به کار هستم و به شدت به کارم علاقه مندم .
من افتخار همکاری با سازمان های دولتی و مراکزی مانند انرژی اتمی ، شرکت ملی گاز ، مجموعه سپاه ، دانشگاه علم و فرهنگ ، مجلات تخصصی و چندین شرکت خصوصی معتبر را به عنوان کارشناس فنی ، مشاور و مدرس را داشته ام.
از دیگر فعالیت های من ، نوشتن اولین کتاب رنگی با سبکی جدید و روان در صنف خودمان است . کتاب آموزش دوربین های مداربسته که در سال ۱۳۹۵ چاپ شد . این کتاب در اردیبهشت ماه امسال در سالن همایش های صدا و سیما در سمینار بزرگ کمپانی dahua که توسط شرکت معتبر فراگستر برگزار شده بود، رونمایی شد .
باعث خوشحالی من می شوید که در صورت داشتن هرگونه سوالی از طریق بخش دیدگاه های پایین، مقالات مربوط به دوربین مداربسته با من در تماس باشید.