خرید آموزش نصاب طلایی دوربین مداربسته
مرداد
۲
۱۳۹۷

جایزه برای خوانندگان کتاب آیفون های صوتی و تصویری

برنده این مسابقه آقای محمدرضا علی بلندی از شهرستان رزن انتخاب شدند. امیدواریم که در قرعه کشی های بعدی شما برنده باشید.

پی نوشت: ۷ شهریور ۱۳۹۷

اسامی و شماره تلفن دوستانی که تا به این لحظه پاسخ صحیح ارسال کرده اند. و در مسابقه فردا شرکت داده خواهند شد. اگر اسم شما در لیست نیست تا فردا ظهر وقت دارید که پاسخ صحیح را ارسال کنید.
مسابقه فردا شب در ساعت ۱۱ بصورت لایو در اینستاگرام سایت آموزش برق برگزار خواهد شد. اگر عضو کانال ایستانگرام سایت آموزش برق نیستید از طریق لینک زیر عضو شوید. ایستاگرام سایت آموزش برق

محسن صالحی اردکانی ۹۳۸۵۸۵۷۱xx
اکبر طالبی طادی ۹۱۳۱۷۰۲۵xx
حسین آذرپیوند ۹۱۸۳۸۰۸۷xx
پدرام ذوالجناحی ۹۱۴۳۱۲۵۳xx
امید اشرافی ۹۱۸۳۷۳۵۵xx
مهدی رزانی ۹۱۳۹۹۳۷۵xx
محمد یاری ۹۱۲۹۴۰۱۱xx
الیاس شفیعی ۹۱۵۴۱۹۸۶xx
محمد الفت نیا ۹۱۵۹۲۲۳۵xx
صداقت جو ۹۱۷۱۲۷۱۲xx
مهدی خیری ۹۳۶۰۶۱۹۰xx
مهدی راهداری ۹۹۰۹۹۷۶۸xx
حسین خیری ۹۱۰۴۶۴۶۷xx
عیسی محمدی ۹۱۱۳۷۴۲۲xx
سید سعید محمدی ۹۱۵۳۸۶۲۸xx
حسین میلانی ۹۱۴۶۰۹۶۰xx
مسلم پوراقاجانی ۹۱۱۳۸۵۸۰xx
مهرداد احمدیان ۹۱۱۵۹۲۸۲xx
هادی هاشمی ۹۱۳۸۸۱۱۰xx
سعید دانایی ۹۱۳۲۰۰۴۵xx
علی ملکی ۹۱۰۹۰۲۶۸xx
اشکان خلیل زاد ۹۳۳۱۷۱۰۱xx
عیسی فاریابی ۹۱۳۳۴۹۱۷xx
حامد سعیدی ۹۳۸۳۷۵۲۴xx
احمد زرگر ۹۱۶۸۵۱۸۴xx
  داریوش شیری ۹۳۹۴۵۹۶۹xx
محمدعلی برزگری ۹۱۳۲۵۷۴۳xx
محمد کاظم کاظمی ۹۱۲۹۳۸۶۰xx
حسن نوتراش کناری ۹۱۱۲۱۲۴۶xx
محمد حسنی ۹۳۸۲۱۹۳۶xx
مهسان محبی ۹۱۹۰۴۲۵۳xx
اسد خاکی باهری ۹۱۴۷۷۵۵۶xx
محسن جمشیدیان ۹۱۴۰۸۶۲۲xx
رامین زارع ۹۱۱۳۰۰۲۲xx
امیر سجاد منصوری ۹۱۴۱۷۶۶۴xx
قادر نیازی ۹۳۰۷۴۳۴۳xx
مهرداد سلیمی ۹۱۳۹۳۲۱۴xx
مهدی شاهدوست ۹۱۳۲۳۷۴۴xx
مهدی پوربافرانی ۹۱۳۹۲۵۷۰xx
نوید صدقی ۹۳۶۸۹۴۸۸xx
علی دهقانی ۹۱۶۲۳۵۶۸xx
محمد قادری ۹۱۳۰۳۶۱۶xx
محمد پژوهان مهر ۹۱۰۳۱۴۲۹xx
امید نبی پور ۹۱۲۰۸۲۷۶xx
صابر مصطفی زاده ۹۱۴۳۴۲۹۰xx
  احسان ابراهیمی ۹۱۳۶۷۰۸۵xx
محمدرضا علی بلندی ۹۳۸۹۸۸۴۷xx
ابوالفضل صفدری ۹۱۳۶۴۰۴۲xx
محمد خلخالی ۹۱۲۸۸۳۲۳xx
مسلم پاکباز ۹۱۷۴۲۴۴۹xx
سلمان اسکندری ۹۱۷۷۳۲۷۹xx
محسن جمشيدي ٩١٢٩٢٦٦٩xx
وحید رستمی ۹۱۷۶۱۳۶۳xx
صابر خاک بیز ۹۱۱۵۹۸۰۷xx
مهدی جعفری ۹۳۰۹۹۱۰۰xx
حسین محمد حسینی ۹۱۳۷۸۴۳۶xx
علیرضا جهانمرد ۹۱۷۳۲۱۹۱xx
علی خدابنده لو ۹۱۲۸۵۲۴۰xx
جمشید یوسفی ۹۱۱۲۳۱۰۰xx
علی دباغی ۹۱۵۹۸۱۱۳xx
وهاب پروانه ۹۱۵۹۸۰۴۷xx

حسین احمدزاده     ۹۱۴۷۲۴۰۹xx
عزت الله نادری      ۰۹۱۳۳۲۲۹۸xx
مهدی کیوانی  ۹۳۵۳۰۵۲۲xx
عزت اله نادری  ۹۱۳۳۲۲۹۸xx
رحمان صیادی فر ۹۳۳۶۹۲۶۸xx
حمید اکبرزاده    ۹۱۳۳۵۸۹۶xx
فرزاد احمدی    ۰۹۹۰۱۹۵۲۰xx

قضیه جایزه برای خوانندگان کتاب آیفون های صوتی و تصویری چیست؟

همانطور که می دانید ۲ روز است که کتاب آموزش آیفون های صوتی و تصویری منتشر شده و شما می‌توانید از صفحه کتاب آموزش آیفون های صوتی و تصویری آن را تهیه کنید. ما برای خوانندگان این کتاب جایزه ای کوچک در نظر گرفته‌ایم تا انگیزه ای برای مطالعه و خرید این کتاب باشد. دلیل اصلی برای تعیین این جایزه هم این بود که:

مدتی قبل ما به صورت تصادفی به ۱۰۰ نفر از عزیزانی که کتاب های ما را خریده بودند ایمیل فرستادیم و گفتیم که نظرتان را در مورد کتابی که خریده‌اید بیان کنید؟ که متاسفانه یک چیز عجیب را متوجه شدیم.

از بین این ۱۰۰ نفر، حدوداً ۴۰ نفرشان گفته بودند که هنوز وقت نکرده‌اند کتابی را که خریده‌اند مطالعه کنند و آن را در کتابخانه‌شان نگه داشته‌اند به امید اینکه روزی برسد و فرصتی پیدا کنند تا آن را مطالعه کنند. بعضی ها هم می گفتند که ما فقط آن خریده‌ایم تا اگر روزی سوالی برایمان پیش آمد به کتاب مراجعه کنیم.

و من نمی خواهم که این بلا، سَر کتاب آموزش آیفون های صوتی و تصویری هم بیاید. من می خواهم که شما خواننده گرامی تمام مطالب آن را بخوانید و در کارتان از این آموزش‌ها استفاده کنید. آرزوی من این است که بتوانم با نوشتن این کتاب‌ها و آموزش آن به همکارانم، سطح استانداردهای اجرایی برق در کشورم را، هر چند کوچک، بالاتر ببرم. و از آن مهم‌تر اینکه برای تعدادی از جوانان کشورم شغل ایجاد کنم.

بنابراین تصمیم گرفتیم که یک جایزه نقدی ۳۰۰۰۰۰ تومانی برای خوانندگان این کتاب در نظر بگیریم تا انگیزه ای باشد برای شما که وقتی این کتاب را می‌خرید آن را تا پایان مطالعه کنید. زیرا همگی می دانیم که رفتار مغز ما انسان ها مثل یک کودک سرکش است که حاضر است هر کاری بکند ولی مطالعه نکند. البته حق هم دارد، چون وظیفه مغز، حفظ حالت موجود است و اصلاً دوست ندارد که ما با مطالعه به او فشار وارد کنیم. ولی وقتی به او قول جایزه بدهید، احتمالاً با شما راه خواهد آمد.

جایزه برای خوانندگان کتاب آیفون های صوتی و تصویری

پس بعد از اینکه کتاب آیفون های صوتی و تصویری به دستتان رسید، آن را بطور کامل مطالعه کنید و به سوال زیر جواب دهید و در زیر همین صفحه پاسخ آن را برای ما ارسال کنید.

سوال مسابقه برای خوانندگان کتاب آیفون های صوتی و تصویری :

سوال مسابقه این است: چرا شرکت های تولید کننده آیفون تصویری مثل شرکت تابا یا الکتروپیک، در کاتالوگ محصولات خود تاکید می کنند که برای جلوگیری از افت کیفیت صدا و تصویر برای ساختمان های بیشتر از ۷ طبقه باید از سوئیچر مرکزی یا سوئیچر پشت پنلی استفاده کنید. در صورتی که در داخل سوئیچر مرکزی هیچ عنصر الکترونیکی برای تقویت صدا و تصویر وجود ندارد. پس چطور این سوئیچرها کیفیت صدا و تصویر در آیفون های تصویری را بالا می برند؟

مطمئن باشید که اگر کتاب را بخوانید می توانید پاسخ آن را در یکی از صفحات کتاب پیدا کنید. و ما همان پاسخی را می خواهیم که در کتاب به آن اشاره کرده‌ایم. آنگاه پاسخ این سوال را از طریق فرم پایین همین صفحه یا از طریق فرم “تماس با ما” برای ما ارسال کنید. در انتهای پاسخ حتماً شماره موبایل خود را قید کنید تا در صورت برنده شدن با شما تماس بگیریم. فقط عزیزانی که کتاب آیفون های صوتی و تصویری را مطالعه کرده‌اند می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

لطفاً بعد از ارسال پاسخ ها، سوال نکنید که پاسخ شما درست بوده است یا نه. یک روز قبل از مسابقه اسامی تمامی دوستانی که پاسخ صحیح را ارسال کرده اند در زیر همین صفحه نمایش داده خواهد شد.

ما در ۸ شهریور (عید سعید غدیر خم) یک قرعه کشی ساده توسط نرم افزار the hat 3 انجام می دهیم و برنده را مشخص می کنیم. این نرم افزار به صورت تصادفی یک نفر از عزیزانی که پاسخ درست داده اند را برنده اعلام می کند. و شما می توانید فیلم این قرعه کشی را بصورت لایو در اینستاگرام سایت آموزش برق مشاهده کنید.


سایت آموزش برق به کمک شما نیاز دارد. لطفاً چنانچه از محتوای آموزشی این صفحه رضایت دارید با فشردن کلید +G بالا در گوگل به این صفحه امتیاز بدهید. از اینکه به بهتر شدن این سایت کمک می کنید از شما سپاسگذاریم.208 سوال مطرح شده شما هم سوالی دارید؟

 • با سلام خدمت استاد بزرگوار جناب آقای مهندس مرادی

  در سال جدید طی ماه های آتی طبق سال قبل برنامه خاصی جهت ارائه جایزه برای خوانندگان کتاب آموزش آیفون تصویری ندارید؟

  • سلام آقای شهنازی عزیز. برنامه زیاد داریم، ولی از بس شب ها خسته میرسم منزل که انرژی برای این کار نمی مونه. ولی بازم چشم…

   • خسته نباشید و خدا قوت میگم خدمتتون ، واقعا بزرگ مرد هستین شما یه استاد به معنای واقعی ، من شما رو از نزدیک نمیشناسم و فقط خواننده کتاب آیفون تصویری شما هستم ولی خب همین که میبینم کسی با این مرام و معرفت میاد تجربه چندین ساله شو در اختیار جوونای تازه کار مثل ما یا همکارانش که ممکنه رقیبش هم باشن که البته نمیتونن هم باشن در ازای پول بسیار ناچیز در قالب یک کتاب بسیار عالی و تک قرار میده که پولش در همون تعمیر اول در میاد واقعا جای بسی تقدیر تشکر داره!!!!!🙏

    • سلام. ممنونم از شما جناب شهنازی عزیز. خوشحالیم که مورد رضایت شما واقع شد. براتون آرزوی سلامتی و آرامش بیشتر رو دارم.

 • سلام مهندس.سال نو بر شما و خانواده محترم مبارک ان شاا… امکان داره جواب مسابقه رو اعلام بفرمائید؟ممنون میشم

  • سلام. همونطور که در کتاب آموزش آیفون های صوتی و تصویری هم بیان کردیم. دستگاه سوئیچر، مسیرهای اضافی را قطع می کند و ارتباط پنل را تنها با مانیتوری برقرار می کنند که شستی زنگ آن فشرده شده است. به این صورت سیگنال های صدا و تصویر در مسیر سیمکشی سایر واحدها پخش نمی شود و افت نمی کنند.

 • سلام مهندس
  درب اصلی ساختمانی به سمت خیابان باز می شود و برای نصب قفل درب بازکن باید پایه نگه دارنده زنجیر قفل را در بیرون درب(سمت خیابان )نصب کرد و درب را سوراخ کرد و زنجیر را عبور داد و به قفل وصل کرد که این امر باعث پایین آمدن امنیت منزل می شود
  راهی بجز مورد بالا وجود دارد ، از قفل کله گاوی میشه استفاده کرد ؟
  راهکار دیگه چیه؟
  در صورت چاپ کتاب برق کشی ساختمان لطفا اطلاع رسانی فرمایید
  ممنون

  • سلام. بله میشه از قفل بازکن کله گاوی استفاده کرد.
   ولی اینکه می فرمایید با سوراخ کردن درب امنیت منزل میاد پایین، اشتباهه.
   ۲- بعد از عید انشاا… مجدد این کتاب چاپ میشه، ولی فعلا می تونید نسخه پی دی اف اون رو سفارش بدید.

 • درود بنده مهندس عمرانم وعاشق برق و الکترونیکم امشب کتابو سفارش دادم و بسیار سپاسگذارم ایزد بزرگ را که دوستان خوبی مثل شما مهندس عزیز که در راه ارتقای دانش فنی جوانان میکوشید پیدا کردم.

  • لطف دارین جناب زارعی عزیز.

 • سلام مهندس . چطوری میتونم مطالب مهمی درمورد کتاب تعمیرات آیفون رو برای شما ارسال کنم؟

  • سلام جناب کریمی. از همین جا یعنی از طریق کامنت ها ارسال کنید. یا از طریق ایمیل contact-us@amoozesh-bargh.ir هم می تونید ارسال کنید.

 • چرا در فیلم اموزشی راجب سوکت کوماکس ایفون توصویری از رنگها دیگه نگفتن؟ ایفونهایی هستند که سفیدو زرد ندارن.

 • سلام جناب مهندس خسته نباشید روزتون بخیر
  یه پیشنهاد داشتم براتون برای مسابقه های بعدی
  به نظر من برای این جور مسابقه ها باید فرقی مابین نفری که اولین نفر پاسخ را میدهد با کسی که آخرین پاسخ را میدهد باشد. و به نظر من برای قرعه کشی میتوان برای افراد کد قرعه کشی تعریف کرد به این شکل که فرض کنید ۱۵۰ تا شرکت کننده دارد مسابقه بدین ترتیب برای نفر اول ۱۵۰ کد قرعه برای نفر دوم ۱۴۹ قرعه و .. نفر یکی مانده به آخر ۲ و نفر آخر ۱ قرعه. که برای این تعداد هم چند کد رندوم ۳ ۴ رقمی انتخاب شود بعد این کد ها بر بخورند و بعد عددی بین ۱ تا تعداد قرعه ها انتخاب شود. فکر میکنم تو روش قرعه کشی شما درسته که نرم افزار رندوم اعلام میکنه اما احتمال آمدن عدد ۱ در دفعه اول نمیدونم چرا همیشه خیلی کمتر از اعداد دو رقمیه 🙂 انصافن چند بار امتحان کردم که میگم
  و در آخر یه سوال دیگه داشتم اینکه فیلم رگلاژ درب زنجیری رو کی میزارید و اینکه آیا lcd رنگی برای مانیتور ها برای رنگی کردنشون با بردش آیا پیدا میشه یا خیر چون من هرجا زنگ زدم فقط خوده lcd رو داشتن که یک کابل فلت داره که به کار ما نمیاد!
  باتشکر از شما

  • سلام. مرسی بابت نظرتون. پیشنهاد خوبی بود.
   ۲- فیلم رگلاژ رو تو همین دو سه روز آینده آماده میکنیم.
   ۳- وقتی اون lcd رو می خرید یک برد به پشت اون چسبیده پس نیازی نیست که برد تصویر جدا بخرید و همون کافیه.
   شما با کابل فلت کاری نداری فقط به سه رشته سیم های مشکی، زرد و قرمز کار دارین که توضیحش درکتاب گفته شده.

 • جناب آقای مهندس مرادی عزیز درود بر شما.اینجانب محمدرضا علی بلندی از شهرستان رزن همدان بعد از سپاس دوباره از تلاش ارزنده تان در انتقال بی چشم داشت اطلاعات مفیدتان به همه کسانی که به دنبال آن هستند،خواستم به اطلاعتان برسانم که بابت قرعه ای که(در باره موضوع این برنامه)بنامم درآمده بود،در روز سه شنبه بتاریخ۹۷/۶/۱۴مبلغ ۳۰۰۰۰۰تومان که جایزه آن بود،به دستم رسید.
  با آرزوی بهترین ها برای شما و همه اهالی محترم سایت خوبتان-علی بلندی.رزن.همدان

  • سلام جناب علی بلندی. سپاسگذارم از لطفتون. انشاا… در سایر جنبه های زندگی هم همیشه برنده باشید.

 • سلام علیکم.
  بالاخره برنده مسابقه کدام یک از عزیزان شدند؟؟

  • سلام. آقای محمدرضا علی بلندی از شهرستان رزن

 • سلام سوییچر بین راه مانیتور و پنله
  می تونه پشت مانیتور وصل شه ، یا تو باکس راه پله و یا پشت پنل
  کارش اینه که تعداد سیم ها رو کم می کنه
  یعنی اگه شما در یه ساختمان ۴ واحد داشته باشید ، لازم نیس از هر واحد ۴ تا سیم تا پنل ببرید
  ۴ تا مشترک بین واحدها و ۴ تا زنگ جمعا ۸ تا سیم کار شما رو راه می ندازه۰۹۱۴۰۷۹۰۷xx

  • سلام.دیر جواب دادین و مسابقه تمام شد.
   پاسخ هم دقیقاً اون چیزی نیست که ما در کتاب بهش اشاره کردیم.

 • سلام مهندس درود بر تو کارت ۲۰من خیلی استفاده کردم شماره مبایلم ۰۹۳۳۶۹۲۶۸xx

 • چون سوئیچرمرکزی مسیر………..

  • مرسی. پاسخ شما دریافت شد.

 • سلام .
  سوئیچر باعث میشود مسیر ارتباط پنل ……… شده است

  • سلام. مرسی. پاسخ شما دریافت شد.

 • سلام جناب مهندس خدا قوت من کتاب رو کامل نخودم فعلا ۵۰ صفحه // ولی قسمتی از تصویری رو خوندم // که منم دوست داشتم در این مسابقه باشم جواب میدم // جواب مسابقه// سویئچر مرکزی و سویئچر پشت پنلی سیگنال صدا و تصویر را تقویت نمیکند بلکه از مانیتور تقویت میشن //

  • سلام. مرسی از شما.
   متاسفانه پاسخ شما اشتباهه. انشاا… در مسابقات بعدی ….

 • باسلام وخسته نباشیدخدمت جناب مهندس مرادی
  درایفون های تصویری که ازسوئیچرتک یاسوئیچرداخلی مانیتورها استفاده شده به دلیل اینکه ………..به همین خاطرشرکت تاباوالکتروپیک درکاتالوگ محصولات خودتاکیدمی کنندکه بایدبرای ساختمان های بیشتراز۷واحدازسوئیچرتک یاسوئیچرداخلی مانیتوراستفاده نکنید،زیراسیگنال صداوتصویربه شدت افت میکندباتشکرازکتاب عالی شما بی صبرانه منتظرجلددوم کتاب ایفون تصویری هستم باارزوی کامیابی وسلامتی برای شما
  شماره تلفن بنده ۰۹۳۵۳۰۵۲۲xx

  • سلام. مرسی. پاسخ شما دریافت شد. ولی اسم شما در لیست خریداران کتاب نیست!
   در زمان خرید چه اسم و شماره تلفنی رو وارد کردید؟

برای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.


مجوزهای فعالیت سایت آموزش برق


logo-samandehi

محصولات آموزش برق و سیستم های حفاظتی

هدیه رایگان سایت


هم می توانید از برق کشی لذت ببرید و هم از آن درآمد خوبی کسب کنید.
اگر:
کتاب آموزش جامع برق ساختمان را خوانده باشید. برای دریافت رایگان فصل اول این کتاب در ایمیل خود، کافیست آدرس ایمیلتان را وارد کنید.سایت های همکار


سایت کالنجی

آموزش برق در شبکه های اجتماعی