خرید آموزش نقشه کشی برق ساختمان در اتوکد
مرداد
۲۰
۱۳۹۵

چراغ های بالای آینه و سرویس بهداشتی

یک گالری از چراغ های بسیار زیبا برای داخل سرویس بهداشتی و چراغ های بالای آینه و روشویی را در تصاویر زیر مشاهده می کنید. معمولاً مشتری انتظار زیادی از نور این چراغ ها ندارد و بیشتر جنبه زیبایی در انتخاب این چراغ ها ملاک قرار می گیرد.

بهتر است کلید چراغ های داخل سرویس بهداشتی و چراغ هایی که بالای روشویی نصب می شوند در خارج از سرویس بهداشتی و دقیقاً در کنار درب ورودی نصب شوند. تا فرد در زمان ورود چراغ ها را روشن و به محض خروج، آنها را خاموش کند. زیرا از نظر ایمنی، نصب کلیدهای برق در مکان های خشک بهتر از مکان های مرطوب است.

اگر روشویی در داخل حمام باشد باید حداقل از چراغ های با IP 44 استفاده کرد.

نکته: از آنجایی که چراغ های بالای روشویی معمولاً روی کاشی نصب می شوند و شما باید با دریل، کاشی را سوراخ کنید تا پیچ و رول پلاک را نصب کنید. از آنجایی که سظح کاشی صاف است و زمانی که مته دریل را برای سوراخ کردن روی کاشی قرار می دهید، به خاطر صاف بودن سطح کاشی، سر مته بازی می کند و دقت شما را در سوراخ کاری پایین می آورد. بهتر است که ابتدا جایی را که قرار است سوراخ کنید، علامت گذاری کنید و بعد یک تکه کوچک از نوار چسبی که همیشه همراه برقکار است را روی کاشی بچسبانید. حالا مشاهده می کنید که دیگر سر دریل سر نمی خورد و به راحتی می توانید محل مورد نظر را روی کاشی سوراخ کنید.

یک روش دیگر هم این است که می توانید با تیشه نوک تیز چند ضربه کوچک به کاشی بزنید تا روی لعاب کاشی یک سوراخ کوچک ایجاد شود، در این صورت مته دریل دیگر روی کاشی بازی نمی کند و می توانید به راحتی سوراخ کاری را انجام دهید.

چراغ های بالای آینه و بالای روشویی

چند مدل چراغ های بالای آینه و بالای روشویی که در سرویس بهداشتی نصب می شوند را در پایین مشاهده می کنید.

 

چراغ بالای آینه ای

چراغ های بالای آینه

چراغ بالای آینه ای

چراغ بالای آینه ای

چراغ بالای روشویی

چراغ بالای روشویی

چراغ بالای روشویی

چراغ بالای روشویی

چراغ بالای روشویی

چراغ بالای روشویی

چراغ داخل حمام

 


سایت آموزش برق به کمک شما نیاز دارد. لطفاً چنانچه از محتوای آموزشی این صفحه رضایت دارید با فشردن کلید +G بالا در گوگل به این صفحه امتیاز بدهید. از اینکه به بهتر شدن این سایت کمک می کنید از شما سپاسگذاریم.

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.


مجوزهای فعالیت سایت آموزش برق


logo-samandehi

محصولات آموزش برق و سیستم های حفاظتی

هدیه رایگان سایت

هم می توانید از برق کشی لذت ببرید و هم از آن درآمد خوبی کسب کنید.
اگر:
کتاب آموزش جامع برق ساختمان را خوانده باشید. برای دریافت رایگان فصل اول این کتاب در ایمیل خود، کافیست آدرس ایمیلتان را وارد کنید.سایت های همکار


سایت کالنجی

آموزش برق در شبکه های اجتماعی