قوانین و مقررات

هدف سایت آموزش برق ساختمان و سیستم های حفاظتی ارائه آموزش های کاربردی و رفع این خلا بزرگ در کشور ماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل شود و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد.

مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

نظراتی و پاسخ هایی که در آنها از کلمات ناشایست، غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی باشد و به نوعی بی احترامی به افراد یا عقاید آنها باشد، تایید نمی گردد.

تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. البته استفاده از مقالات سایت تنها با ذکر منبع و لینک به آن مقاله مجاز بوده و هر گونه سواستفاده از مطالب پیگرد قانونی دارد.

سایت آموزش برق ساختمان متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و عضویت در سایت دلیل بر پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تلفن تماس سایت آموزش برق

مجوز فعالیت سایت آموزش برق


logo-enamad logo-samandehi

محصولات آموزش برق و سیستم های حفاظتی

هدیه رایگان سایت


هم می توانید از برق کشی لذت ببرید و هم از آن درآمد خوبی کسب کنید.
اگر:
کتاب آموزش جامع برق ساختمان را خوانده باشید. برای دریافت رایگان فصل اول این کتاب در ایمیل خود، کافیست آدرس ایمیلتان را وارد کنید.سایت های همکار


سایت کالنجی

آموزش برق در شبکه های اجتماعی