قوانین و مقررات

هدف سایت آموزش برق ساختمان و سیستم های حفاظتی ارائه آموزش های کاربردی و رفع این خلا بزرگ در کشور ماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل شود و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد.

مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

نظراتی و پاسخ هایی که در آنها از کلمات ناشایست، غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی باشد و به نوعی بی احترامی به افراد یا عقاید آنها باشد، تایید نمی گردد.

تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. البته استفاده از مقالات سایت تنها با ذکر منبع و لینک به آن مقاله مجاز بوده و هر گونه سواستفاده از مطالب پیگرد قانونی دارد.

سایت آموزش برق ساختمان متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و عضویت در سایت دلیل بر پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

محصولات آموزش برق و سیستم های حفاظتی

سایت های همکار

هدیه رایگان سایت

هم می توانید از برق کشی لذت ببرید و هم از آن درآمد خوبی کسب کنید.
اگر:
کتاب آموزش جامع برق ساختمان را خوانده باشید. برای دریافت رایگان فصل اول این کتاب در ایمیل خود، کافیست آدرس ایمیلتان را وارد کنید.سایت های همکار


سایت کالنجی

آمار بازدیدکنندگان

  • 0
  • 469
  • 8,357
  • 254,223
  • شهریور ۲۵, ۱۳۹۷

سایت استادکارُ شاگرد

آموزش برق در شبکه های اجتماعی