فیلم آموزش عملی برق ساختمان


فیلم آموزش عملی برق ساختمان

بیش از 15 ساعت فیلم آموزش عملی برقکاری ساختمان در یک پروژه واقعی

مدرس دوره: مهندس مرادی
تاریخ انتشار: فروردین 1399
فرمت این دوره: فیلم آموزشی – MP4
روش دریافت: پرداخت آنلاین و دانلود فیلم ها
حجم فیلم ها: حدوداً 5 گیگابایت
شماره تماس جهت راهنمایی در خرید: 28423852-021 ( از ساعت 8 تا 6 عصر)
هزینه این دوره: 490 هزار تومان.

 برای 100 نفر اولی که خرید کنند 230 هزار تومان
و برای 100 نفر دومی که خرید کنند 350 هزار تومان خواهد بود.

بعد از پایان تخفیف ها این دوره آموزشی به قیمت واقعی خود یعنی 490 هزار تومان عرضه خواهد شد.

ما نمی خواهیم سرتان را با گفتن کلمات اضافی به درد بیاوریم، ما نمی خواهیم با تبلیغ بیخودی از این محصول شما را وادار به خرید کنیم. قبول داریم که قیمت این دوره آموزشی بالاست و تنها کسانی این محصول را میخرند که از قبل مهندس مرادی (مدرس این دوره آموزشی) را می شناسند و با سبک آموزش ایشان آشنا هستند. پس برای شروع آشنایی می توانید کتاب آموزش جامع برق ساختمان را فقط با قیمت 29 هزار تومان تهیه کنید یا کتاب آموزش آیفون های صوتی و تصویری را فقط به قیمت 44 هزار تومان تهیه کنید تا با سبک آموزش ایشان آشنا شوید. آنگاه متوجه خواهید شد که تا محصولی درجه یک نباشد، از طرف ما منتشر نخواهد شد.

اگر کتاب های آموزش جامع برق ساختمان یا کتاب آموزش آیفون های صوتی و تصویری نوشته مهندس مرادی را خوانده باشید، حتماً با ایشان آشنایی دارید، کتاب هایی که هر کدام بیش از چندین دوره تجدید چاپ شده اند و هزاران نسخه از آنها فروش رفته است. این دوره هم محصولی متفاوت تر و عملی تر از مهندس مرادی ست.

این دوره هم مانند سایر دوره ها و کتاب های سایت آموزش برق دارای پشتیبانی ویژه است، یعنی اگر بعد از تماشای فیلم های این دوره سوالی برایتان پیش آمد می توانید سوال خود را در صفحه بخش پرسش و پاسخ برای دوره آموزش عملی برق ساختمان مطرح کنید تا مدرس دوره در اسرع وقت به ابهامات شما پاسخ دهد.

اگر میخواهید که قسمتی از فیلم های این دوره را تماشا کنید تا راحتتر برای خرید تصمیم گیری کنید، می توانید درس ششم این دوره آموزشی را بصورت رایگان از لینک مقابل دانلود کنید. معرفی دوره آموزش عملی برق ساختمان

هم اکنون درس اول تا ششم این دوره آموزشی آماده شده است و می توانید خریدتان را انجام دهید، و این 6 درس را مشاهده کنید. هر سه الی پنج روز، یک درس دیگر به دوره آموزشی اضافه خواهد شد و در صفحه خرید دوستانی که این محصول را خریداری کرده‌اند قرار خواهد گرفت. طبق برنامه ریزی ما تا یک ماه آینده هشت درس دیگر هم به این مجموعه اضافه خواهد شد و دوره تکمیل خواهد شد.

خرید ارزی محصولات آموزشیتوضیحات دوره آموزش عملی برقکاری ساختمان

در این دوره آموزشی ما یک واحد مسکونی 130 متری از یک ساختمان 3 طبقه را برقکشی می کنیم و صفر تا صد برقکاری این واحد مسکونی از نقشه کشی گرفته تا شیارزنی و نصب کامل کلیدها، پریزها و چراغ ها را آموزش خواهیم داد.

سرفصل های فیلم آموزش عملی برق ساختمان :

 • آشنایی با نحوه نقشه کشی برق ساختمان در اتوکد و نقشه خوانی
 • آموزش ترسیم خط تراز و محل قوطی کلیدهای برق
 • شیارزنی
 • نصب قوطی کلیدها
 • لوله گذاری روشنایی اتاق خواب ها و سرویس بهداشتی
 • لوله گذاری پریزهای اتاق خواب ها سرویس بهداشتی
 • لوله گذاری روشنایی پذیرایی
 • لوله گذاری روشنایی آشپزخانه
 • لوله گذاری پریزهای پذیرایی و آشپزخانه
 • آموزش رد کردن سیم های برق داخل لوله ها
 • نصب کلیدها و پریزهای اتاق خواب شماره 1
 • نصب کلیدها و پریزها اتاق خواب شماره 2
 • نصب کلیدها و پریزهای پذیرایی
 • نصب کلیدها و پریزهای آشپزخانه
 • نصب چراغ ها و مهتابی ها

چرا قیمت این دوره آموزشی اینقدر بالاست؟

قبول داریم که 490 هزار تومان مبلغ بالایست، ولی در مقایسه با چه چیزی؟ این مبلغ عددی است که یک برقکار بابت برقکاری یک اتاق یا سوئیت 45 متری دریافت میکند. با این دیدگاه اگر شخصی به شما بگوید که مهارتی را به شما می آموزد ولی در عوض شما باید دستمزد 3 روز اول تان را به استادتان بدهید، آیا این معامله منصفانه را قبول نمی کنید؟

بعد از گذراندن این دوره آموزشی به چه سطحی میرسم؟

اگر شما دوره 4 ماهه برقکار ساختمان درجه 2 را در فنی و حرفه ای گذرانده باشید، قطعاً نمی توانید به سطحی از دانش و مهارت برسید که دوره آموزش عملی برق ساختمان شما را در آن مرتبه قرار میدهد. یعنی یک دوره طاقت فرسای 4 ماهه را در یک مجموعه آموزشی حدوداً 15 ساعته فشرده سازی کرده ایم. در ضمن چون فیلم برداری و آموزش این دوره در یک ساختمان واقعی انجام شده آموزش ها را بهتر درک خواهید کرد.

.


اگر در هر کدام از مراحل خرید با مشکلی برخورد کردید، می توانید از طریق ایمیل یا پیامک به ما اطلاع دهید. تا شما را راهنمایی کنیم.

ایمیل: contact-us@amoozesh-bargh.ir

شماره تماس از ساعت 8 تا 6 بعد از ظهر : 28423852-021

پیامک (تا ساعت ۲۳ هر شب): ۰۹۱۹۴۱۰۵۷۳۱ (خانم اوتویی)

با تشکر: تیم آموزش برق (۱۸ فروردین ۱۳۹۹)

تلفن تماس سایت آموزش برق

مجوز فعالیت سایت آموزش برق


logo-enamad logo-samandehi

آخرین سوالات پاسخ داده شده

محصولات آموزش برق و سیستم های حفاظتی

هدیه رایگان سایت


هم می توانید از برق کشی لذت ببرید و هم از آن درآمد خوبی کسب کنید.
اگر:
کتاب آموزش جامع برق ساختمان را خوانده باشید. برای دریافت رایگان فصل اول این کتاب در ایمیل خود، کافیست آدرس ایمیلتان را وارد کنید.سایت های همکار


سایت کالنجی

آموزش برق در شبکه های اجتماعی