فرم سفارش کتاب آموزش جامع برق ساختمان و سیستم های اعلان حریق

 

فرم سفارش کتاب آموزش جامع برق ساختمان و سیستم های اعلان حریق:

برای سفارش این کتاب فقط کافیست که فرم زیر را پر کنید. اگر در هنگام پر کردن فرم زیر، سوال یا مشکلی برایتان پیش آمد از طریق پیامک به شماره 09194105731 (تا ساعت 24 هر شب) آن را با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم.
  • اگر کدپستی ندارید، حتماً عدد 2222211111 را وارد کنید.
  • توجه: شماره موبایلی را وارد کنید که همیشه در دسترس باشد، زیرا فردا صبح که کتاب را تحویل اداره پست بدهیم، شماره رهگیری مرسوله را برای شما پیامک می کنیم.
  • ما تغییرات یا اطلاعیه های مرتبط به کتاب را برایتان ایمیل می کنیم. ولی اگر ایمیل ندارید این قسمت را خالی بگذارید
  • قیمت: 29,000 تومان
  • در صورتی که همین الان بصورت اینترنتی پرداخت کنید باید کارت بانکی و رمز دوم داشته باشید در اینصورت کرایه ارسال پستی 4900 تومان خواهد بود. ولی اگر تمایل داشته باشید که بعد از تحویل کتاب، هزینه را به مامور اداره پست بدهید، در اینصورت کرایه ارسال پستی 5800 تومان خواهد بود. علت این اختلاف قیمت، مبلغ اضافه‌ای است که اداره پست بابت "پرداخت در محل" از ما می گیرد.***درخواست: دوستان و سروران گرامی، لطفاً اگر امکانپذیر است پرداخت تان را همین الان بصورت اینترنتی انجام دهید زیرا 4 ماه است که اداره پست بابت پول هایی که در "پرداخت در محل" از مشتری می گیرد با ما تسویه نمی کند و ما کم کم داریم از بابت نقدینگی کم می آوریم. پس لطفاً اگر کارت بانکی دارید پرداخت‌تان را همین الان انجام دهید
  • ما در سایت آموزش برق 3 کتاب دیگر هم داریم که لیست آنها را در پایین مشاهده می کنید. ما به عنوان تخفیف اگر کتاب‌های دیگری را هم سفارش دهید دیگر از شما کرایه پستی نمی گیریم. یعنی هر تعداد کتاب دیگری که سفارش دهید فقط یکبار هزینه پستی می پردازید. پس هر کتاب دیگری را که نیاز دارید تیک کنار آن را در قسمت پایین فعال کنید. در غیر اینصورت این قسمت را خالی بگذارید.
  • 0 تومان
  • و در پایان اگر نیاز به هرگونه توضیح اضافی دارید آن را در کادر زیر وارد کنید. در غیر اینصورت این قسمت را خالی بگذارید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مجوزهای فعالیت سایت آموزش برق


logo-samandehi

آخرین سوالات پاسخ داده شده

محصولات آموزش برق و سیستم های حفاظتی

استادکارهایی که دنبال شاگرد می گردند

هدیه رایگان سایت

هم می توانید از برق کشی لذت ببرید و هم از آن درآمد خوبی کسب کنید.
اگر:
کتاب آموزش جامع برق ساختمان را خوانده باشید. برای دریافت رایگان فصل اول این کتاب در ایمیل خود، کافیست آدرس ایمیلتان را وارد کنید.سایت های همکار


سایت کالنجی

آموزش برق در شبکه های اجتماعی